cart 0x
0,00 €
cart 0x
0,00 €
| Cross reference |
|---|
| YTX12-BS |
| Kawasaki |
| 26012-0094 |
| 26012-0998 |
| Brand | Model |
|---|---|
| Aprilia | RSV Mille 2001-2003 (RP) |
| Aprilia | RSV 1000 R 2004-2008 (RR) |
| Aprilia | Shiver 750 GT 2009 (RA) |
| Aprilia | Shiver 750 GT 2010 (RA) |
| Aprilia | Shiver 750 GT 2011 (RA) |
| Aprilia | Shiver 750 GT 2012 (RA) |
| Aprilia | Shiver 750 GT 2013 (RA) |
| Aprilia | Shiver 750 SL 2011 (RA) |
| Aprilia | Shiver 750 SL 2012 (RA) |
| Aprilia | Shiver 750 SL 2013 (RA) |
| Aprilia | Shiver 750 SL 2014 (RA) |
| Aprilia | Shiver 750 SL 2015 (RA) |
| Aprilia | Shiver 750 SL 2016 (RA) |
| Aprilia | Shiver 900 (2017-2021) (KH) |
| Aprilia | Tuono 2003-2005 (RP) |
| Aprilia | Tuono 2006-2010 (RR) |
| BMW | S1000 R 2017-2020 (0D52) |
| Kawasaki | ER-5 / ER 500 2001-2006 (ER500A) |
| Kawasaki | ER-6N 650 2005-2008 (ER650A) |
| Kawasaki | ER-6N 650 2009-2011 (ER650C) |
| Kawasaki | ER-6F 650 2006-2008 (EX650A) |
| Kawasaki | ER-6F 650 2009-2011 (EX650C) |
| Suzuki | GSX-R 1000 2001-2002 (WVBL) |
| Suzuki | GSX-R 1000 2003-2004 (WVBZ) |
| Suzuki | TL 1000 S 1997-2000 (AG) |
| Suzuki | GSF 1200 Bandit 2001-2005 (WVA9) |
| Suzuki | SV 650 2003-2006 (WVBY) |
| Suzuki | SV 650 2007-2008 (WVBY) |
| Suzuki | SV 650 2007 (WVBY) / twin spark |
| Suzuki | SV 650 2008 (WVBY) / twin spark |
| Suzuki | GSX 1300 B-King 2008-2012 (WVCR) |
| Suzuki | GSF 1200 Bandit S 2001-2005 (WVA9) |
| Suzuki | SV 650 S 2003-2006 (WVBY) |
| Suzuki | SV 650 S 2007 (WVBY) / twin spark |
| Suzuki | SV 650 S 2008 (WVBY) / twin spark |
| Suzuki | GSX 1300 R Hayabusa 2008-2018 (WVCK) |
| Triumph | Speed Triple 1050 2005-2007 (515NJ) |
| Triumph | Speed Triple 1050 2008-2010 (515NJ) |
Product #: 101053
101053
https://4ssmoto.eu/product/101053-motorcycle-battery-exide-etx12-bs-agm