cart 0x
0,00 €
cart 0x
0,00 €
Voltage/charging regulator, direct replacement for the original regulator.
| Cross reference |
|---|
| Kawasaki |
| 21066-0705 |
| 21066-1127 |
| Brand | Model |
|---|---|
| Kawasaki | ER-6N 650 2005-2008 (ER650A) |
| Kawasaki | ER-6N 650 2009-2011 (ER650C) |
| Kawasaki | Z750 2004-2006 (ZR750JJ) |
| Kawasaki | Z750 / Z750R 2007-2012 (ZR750L/ZR750N) |
| Kawasaki | Z1000 2003-2006 (ZRT00A) |
| Kawasaki | Z1000 2007-2009 (ZRT00B) |
| Kawasaki | Z1000 2010-2013 (ZRT00D) |
| Kawasaki | Z750 S 2005-2006 (ZR750JK) |
| Kawasaki | ER-6F 650 2006-2008 (EX650A) |
| Kawasaki | ER-6F 650 2009-2011 (EX650C) |
| Kawasaki | Z1000 SX 2011-2013 (ZXT00G) |
Voltage/charging regulator, direct replacement for the original regulator.
Product #: 101765
101765
https://4ssmoto.eu/product/101765-voltage-regulator-tourmax-rgu-417