cart 0x
0,00 €
cart 0x
0,00 €
| Chain link size | 520 |
| Rear sprocket tooth number | 41 |
Duralumin rear chain sprocket / steel teeth ZF DUAL.
| Cross reference |
|---|
| JTR478.41 |
| ZFD-478-41 |
| ZFD-478-41-GLD |
| Brand | Model |
|---|---|
| Kawasaki | Ninja 650 2017-2019 (EX650K) |
| Kawasaki | Ninja 650 2020-2021 (EX650M) |
| Kawasaki | ZX-6R 2005-2006 (ZX636C) |
| Kawasaki | ZX-6R 2007-2008 (ZX600P) |
| Kawasaki | ZX-6R 2009-2016 (ZX600R) |
| Kawasaki | ZX-6R 2013-2017 (ZX636EE/EF) |
| Kawasaki | ZX-6R 2019-2020 (ZX636G) |
| Kawasaki | ER-6N 650 2005-2008 (ER650A) |
| Kawasaki | ER-6N 650 2009-2011 (ER650C) |
| Kawasaki | ER-6N 650 2012-2016 (ER650E) |
| Kawasaki | Z650 2017-2019 (ER650H) |
| Kawasaki | Z650 2020-2021 (ER650K) |
| Kawasaki | Z750 2004-2006 (ZR750JJ) |
| Kawasaki | Z750 / Z750R 2007-2012 (ZR750L/ZR750N) |
| Kawasaki | Z800 / Z800e 2013-2016 (ZR800A/ZR800C) |
| Kawasaki | Z750 S 2005-2006 (ZR750JK) |
| Kawasaki | ER-6F 650 2006-2008 (EX650A) |
| Kawasaki | ER-6F 650 2009-2011 (EX650C) |
| Kawasaki | ER-6F 650 2012-2016 (EX650E) |
Duralumin rear chain sprocket / steel teeth ZF DUAL.
Product #: 101844
101844
https://4ssmoto.eu/product/101844-rear-chain-sprocket-zf-dual-478-41-teeth-black-gold